אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

השקעה בקרקע חקלאית בפרדס חנה המשווקת על ידי חברת נחלה

מיקום - שטח חקלאי הנכלל בתחום שיפוט המועצה פרדס חנה-כרכור. השטח המוצע לשיווק ממוקם בגבולה הדרומי של פרדס חנה בסמוך לכביש 65 מדרום, מחנה 80 ממזרח ושכונת מגד מצפון. 

יתרונות - הקרקעות המשווקות ממוקמות בסמיכות לעורקי תחבורה מרכזיים ולשטחי מגורים בפרדס חנה, שילוב זה מגדיל את הסיכויים כי תוכניות להפשרת הקרקע יאושרו על ידי גופי התכנון (בהתאם למדיניות בנייה צמודת דופן) וכי בעת הפשרת הקרקעות, באם תאושר, תזכה לביקוש גבוה. יתרון נוסף למיקום השטח הוא קרבתו למחנה 80, מחנה צבאי אשר פינויו נמצא בהליכים מתקדמים ועל פי תוכניות והרשות המקומית צפוי לשמש לבניית מגורים בבנייה רוויה (מגדלי דירות). יש להניח כי פינוי הבסיס ואישור תוכניות הבנייה יגדיל את נכונותם של גופי התכנון לאשר בנייה בשטחים סמוכים.

עניין נוסף ראוי לציון הינו העלייה המתמשכת ברמת מחירי הדיור בפרדס חנה, השילוב בין איכות החיים הכפרית ביישוב, קרבתה לעורקי תחבורה והימצאותה של תחנת רכבת בשטחה, הביאו משפחות מעמד בינוני רבות לקבוע את משכנן ביישוב בבנייה חדשה או ברכישת דירות קיימות.

עלות - כ-169 אלף ש"ח עבור חלקת קרקע בת כ-420 מ"ר.

מעמד הקרקע - קרקע חקלאית בבעלות פרטית. רוב הקרקעות בישראל אינן בבעלות פרטית אלא נמצאות בבעלות המדינה ומנוהלות על ידה. עסקת רכישת חלקה במיזם כוללת גם רישום של הבעלות בטאבו (לשכת רישום מקרקעין). 

תוספות נלוות לרכישת הקרקע במסגרת הפרויקט - למשקיעים בפרויקט מוצע מסלול מימון של עד 100 אחוז מסכום ההשקעה, בתנאים נוחים.

החברה המשווקת - חברת  נחלה.

 

מפת פרדס חנה וסביבתה (מקור: גוגל מפות)

 

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

כתבות נצפות

חדש באתר