אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

קרקעות חקלאיות בהוד השרון

 

 

 

הוד השרון - על העיר 

נוסדה בשנת 1964 על ידי איחוד 4 ישובים כפריים הסמוכים זה לזה בדרום השרון (מגדיאל, רמתיים, הדר ורמת הדר) לכדי מועצה מקומית אחת. ב-1990 הוכרזה המועצה הוד השרון כעיר. שטח שיפוט העיר נפרש על פני כ-20,000 דונם. העיר מורכבת מ-15 שכונות הנבדלות זו מזו לעתים באופי האוכלוסיה המתגוררת בה ובאופי הבנייה בה. מספר התושבים בהוד השרון עומד כיום על כ-50,000 איש.

הוד השרון מיצבה את עצמה כאחת הערים היוקרתיות למגורים באיזורי המרכז והשרון בין היתר בשל האפשרות לרכוש בה בית צמוד קרקע ועדיין להנות מן היתרונות המאפיינים מגורים בעיר. תנופת הבנייה והפיתוח אשר עברה על ערים לא מעטות בישראל במהלך שנות ה-2000 לא פסחה גם על הוד השרון ובמסגרתה נבנו בתחומי העיר בנייני דירות בבנייה רווייה, בעיקר על גבי קרקע חקלאית שהופשרה לבנייה. עם זאת יש לציין כי גם כיום פועלת העירייה לשימור אופיה הכפרי של הוד השרון, בין היתר באמצעות שמירה על היקף השטחים הירוקים בעיר ובאמצעות הטלת מגבלות שונות על אופי הבנייה הרוויה באמצעות גופי התכנון הרלוונטיים.

הוד השרון נהנית מעתודות קרקעות פנויות בהיקף בלתי מבוטל, בחינת תוכניות העירייה לגבי מדיניות הבנייה בעיר מעלה כי קיימת סבירות גבוהה להמשך הבנייה החדשה בעיר, בין היתר על ידי קידום שינוי יעוד תכנוני לקרקעות חקלאיות. על פי יעדי עיריית הוד השרון מספר התושבים בעיר צפוי להגיע ל-80,000 תושבים עד לשנת 2025.

 

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

כתבות נצפות

חדש באתר