אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

קרקעות חקלאיות בכפר סבא

כפר סבא הינה אחת הערים בעלות רמת הביקוש הגבוהה ביותר בתחום הנדל"ן באיזור השרון, לעניין זה תרמו בעיקר התדמית החיובית שנודעה למערכת החינוך בעיר, היקף השטחים הירוקים המצוי בה וכמובן קרבתה היחסית לגוש דן. על כן ניתן לומר במידה רבה של ודאות כי קרקע חקלאית אשר תופשר לבנייה בכפר סבא תניב למשקיעים רווח בלתי מבוטל.

כפר סבא נוסדה בשנת 1903 כמעין מושבת בת למושבה פתח תקווה. במשך השבוע עסקו אנשי המושבה בעיבוד קרקע חקלאית בכפר סבא ובסוף השבוע שבו לפתח תקווה. ב-1913 נבנו הבתים הראשונים בכפר סבא והיישוב הפך לישות עצמאית. במהלך שנות ה-30 של המאה ה-20 נהנתה כפר סבא מתנופת פיתוח ובנייה, אשר התבססה במידה רבה על ההצלחה הכלכלית שהניבו שטחי הפרדסים שננטעו באותן שנים באדמות החקלאיות הסובבות את היישוב. במהלך שנות ה-40 נקלטו ביישוב מספר רב של משפחות עולים ומספר התושבים עלה בקצב מואץ.

לאחר קום המדינה הורחב שטח שיפוטה של כפר סבא לכ-14,000 דונם, בין היתר על מנת לסייע בקליטתן של משפחות עולים נוספות בשטח היישוב. ב-1962 הוכרזה כפר סבא כעיר, במהלך השנים לאחר פחתה חשיבותה של החקלאות כענף פרנסה מרכזי לתושבי העיר. במקביל הפכה כפר סבא למרכז המספק שירותים שונים עובר תושבי הישובים הכפריים הסובבים את העיר. במהלך שנות ה-90 עברה העיר קפיצת מדרגה נוספת מבחינת מספר התושבים ומספר יחידות הדיור בעיר. תהליך זה נמשך בעוצמות משתנות גם בשנות ה-2000. כיום מונה אוכלוסיית העיר כ-87,000 תושבים.

 

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

כתבות נצפות

חדש באתר