אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

קרקע חקלאית בחדרה - חברת MSN

הצעה להשקעה - מגרשים לרכישה במיזם "עיר ימים" על חוף הים בחדרה

מיקום - החלקות המשווקות בפרויקט ממוקמות בחוף ימה הצפוני של חדרה (בין תחנת הכוח לחוף גבעת אולגה), איזור אשר זכה לכינוי - עיר ימים. עיר ימים, חדרה

יתרונות - חוף ימה של חדרה נמצא בשנים האחרונות בתהליך פיתוח ובניה מואץ, ומה שהיה לפני מספר שנים בודדות אזור חולות שומם, הפך לאיזור מגורים אליו מתווספים עוד ועוד מגדלים גבוהים. תוכנית רובע "עיר ימים" כוללת תכנון לבניית 10,000 יחידות דיור וכ-1400 חדרי מלון, על פני שטח בן כ-2,000 דונמים.

תוכנית רובע "עיר ימים" מקודמת על ידי עיריית חדרה ונתמכת על ידי משרד התיירות, מצב המגדיל באופן משמעותי את הסיכוי כי התוכנית תמומש בפועל. על הצד המקצועי בתוכנית אחראי האדריכל טומי לייטסדורף, אשר תכנן בעבר את רובע "עיר ימים" בנתניה.

עלות - 205 אלף ש"ח אשר יקנו לכם זכות לדירה בפרויקט.

מעמד הקרקע - קרקע בבעלות פרטית (בניגוד לאדמות הנמצאות בבעלות המנהל למקרקעי ישראל). רכישת הקרקע מלווה ברישום הבעלות בטאבו. הקרקע היתה בעבר במעמד תכנוני של קרקע חקלאית, אך בעקבות התוכנית שונה ייעודה למגורים ותיירות. השלב התכנוני האחרון הנדרש להוצאת התוכנית לפועל הינו - קבלת אישור בנייה.

תוספות הנכללות במסגרת עסקת רכישה - אשראי מטעם בנק מוביל עד ל50% מסכום העסקה.

החברה המשווקת - חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן. החברה עוסקת בשיווק חלקות קרקע באיזורים שונים בארץ.

על העיר - חדרה

העיר חדרה היא אחד היישובים הותיקים במדינת ישראל. העיר הוקמה כמושבת איכרים חקלאית ב-1891. גלי העלייה המאסיבים בשנים לאחר הקמת המדינה הביאו לגדילה מואצת במספר התושבים במושבה והיא היתה לקבל אופי עירוני, אך במקביל עדיין שטחים נרחבים סביבה המשיכו להיות מעובדים חקלאית. ב-1952 הוכרזה חדרה כעיר. אוכלוסיית העיר ידעה קפיצת מדרגה גדולה גם במהלך שנות ה-90 בעקבות גלי העליה ממדינות חבר העמים ומאתיופיה. חדרה היא העיר המרכזית בשרון הצפוני וככזו מספקת שירותים שונים עבור כלל תושבי האיזור.

בשטחה של חדרה חוצים כמה מעורקי התחבורה המרכזיים בישראל: כביש 4 וכביש 2 ממערב ובגבולה המזרחי עובר כביש 65 (חדרה -עפולה). בצידו המערבי של כביש 2 ממוקמת גבעת אולגה הנחשבת לחלק מחדרה וגובלת בחוף הים התיכון. בעיר פועלת גם תחנת רכבת, תחנת חדרה מערב (בסמוך ליער חדרה), המשמשת רבים מתושבי העיר לנסיעה יומית למקום העבודה (משך הנסיעה עומד על כ-35 דקות לת"א) וכוללת מגרשי חניה נרחבים.

בשנים הקרובות מתוכנן גם חידושה של תחנת רכבת נוספת בשטח העיר, חדרה מזרח, אשר תחבר בין העיר לעפולה. בשטח העיר פועלים מספר מרכזים מסחריים, איזור תעשייה ובית החולים הלל יפה. כמו כן ממוקמים בשטח העיר: פארק נחל חדרה, יער חדרה ושמורת הטבע זיתא.

שטח שיפוט העיר משתרע על פני 50,000 דונמים והיא נחשבת לאחת הערים בעלות עתודות הקרקע הגדולות ביותר במדינה. השינויים הדרמטיים בתחום הנדל"ן בשנים האחרונות הנובעים בעיקר מעליה ברמת המחירים ופער מתעצם בין ההיצע לביקוש הולידו עלייה ברמת הביקוש למגורים בחדרה. עניין זה לצד רמת המחירים הנמוכה יחסית של קרקעות ויחידות דיור בעיר, הביאו לסימונה של חדרה, על ידי מומחי נדל"ן לא מעטים, כאיזור אטרקטיבי להשקעה בנדל"ן. תהליך זה נמצא בעיצומו וכבר הוביל לעלייה בערכם של נכסי נדל"ן בעיר. כחלק מתהליך זה הוקמו בשטח הערים שכונות חדשות, בחלקן על בסיס קרקעות חקלאיות שיעודן שונה, במזרח העיר וכן בסמוך לחוף הים במערב.

חדרה נהנית מרצועת חוף ארוכה בת כ-7 ק"מ. עד לשנים האחרונות כללה רצועת החוף בעיקר את מתקן נופש של האגודה למען החייל ושורת הבתים המערבית של גבעת אולגה, אולם מצב זה השתנה בצורה דרמטית בשנים האחרונות, עם בנייתם של מספר מגדלי דירות לאורך החוף, הקמת טיילת וביצוע עבודות פיתוח ותשתית באיזור. הבנייה בחוף הים נמשכת כיום וצפויה להימשך גם בשנים הבאות ולהרחיב את איזור המגורים החדש המתהווה באיזור.

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

כתבות נצפות

חדש באתר