אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

קרקע חקלאית - כפר ורדים

לעת עתה אין בידי מערכת האתר מידע אודות מגרשים חקלאיים בכפר ורדים, העומדים לרכישה. אם ברצונכם להציג באתר מידע בהקשר זה, אנא פנו לעמוד - פרסמו באתר.

כפר ורדים - על היישוב

ישוב קהילתי בגליל המערבי, ממוקם במורדות הר אשכר, בצפון חבל תפן. הישובים הסמוכים לכפר ורדים הם: מצפון - מעלות תרשיחא, מדרום - הכפר הדרוזי יאנוח ג'ת, ממערב - קיבוץ יחיעם, קיבוץ געתון ומושב עין יעקב, וממזרח - מושב חוסן. קרקע חקלאית, כפר ורדיםמבחינה מוניציפלית היישוב מוגדר כמועצה מקומית. תחום שיפוט המועצה משתרע על כ-5,200 דונמים. מספר התושבים בכפר ורדים עומד כיום על כ-5,800 איש. למעט צידו הצפוני, היישוב מוקף שטחים פתוחים מכל עבריו, ברובם שטחים מיוערים. נתיב התחבורה המרכזי המחבר את היישוב לשאר חלקי הארץ הוא כביש 854.

למן הקמתו הושם דגש מרכזי בכפר ורדים על פיתוחה של מערכת חינוך מקומית איכותית, על פי מרבית המדדים המקובלים מטרה זו הושגה. מסגרות החינוך ביישוב כוללות: מעונות יום, פעוטונים, גני ילדים, בית ספר יסודי ובית ספר תיכון. מבני הציבור ביישוב כוללים: מרכז מוסיקה קהילתי, ספרייה, מועדון לקשישים, מגרשי ספורט והיכל תרבות.

כפר ורדים הוקם בשנת 1984 ביוזמתו של התעשיין ואיש העסקים סטף ורטהיימר אשר ביקש להקים ישוב קהילתי בסמוך לאיזור התעשייה תפן (אשר נוסד גם הוא על ידי ורטהיימר). מבחינה מוניציפלית נכלל היישוב בתחום שיפוטה של המועצה האזורית מעלה יוסף. ב-1993 זכה היישוב למעמד של מועצה מקומית עצמאית.

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

כתבות נצפות

חדש באתר