אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

קרקע חקלאית - סביון

לעת עתה אין בידי מערכת האתר מידע אודות מגרשים חקלאיים למכירה באיזור היישוב סביון. אם ברצונכם להציג באתר מידע בהקשר זה, אנא פנו לעמוד - פרסמו באתר.

סביון - על היישוב

אחד היישובים היוקרתיים בישראל, הנחשב ליעד מקובל למגורים עבור משפחות העשירונים העליונים. ממוקם בבקעת אונו במרכז הארץ, ממזרח לעיר קריית אונו, מדרום לפתח תקווה ומצפון ליהוד מונסון. קרקע חקלאית, סביוןמן ההיבט המוניציפלי סביון מוגדר כמועצה מקומית. בשנת 2003 אוחד היישוב עם המושב הסמוך גני יהודה לכדי מועצה מקומית אחת - מועצה מקומית סביון-גני יהודה. שטחו של היישוב סביון משתרע על פני כ-3,700 דונמים ומספר התושבים בו עומד על כ-3,200 איש. שטחה של המועצה המקומית המאוחדת משתרע על כ-4,500 דונמים ומספר התושבים בה עומד כיום על כ-5,000 איש.

היישוב סביון הוקם בשנת 1951. מייסדי היישוב היו ברובם בני הקהילה היהודית בדרום אפריקה אשר עלו לישראל. את הבנייה ועבודות הפיתוח ביצע חברת אפריקה-ישראל, אשר באותם ימים פעלה כחברה ציונית מיישבת מטעם קהילת יהודי דרא"פ. מצבם הכלכלי המשופר יחסית של מקימי היישוב השפיע במידה מסוימת על אופיו של היישוב החדש ועל אופי הבנייה בו (בתי מידות על נחלות בשטחים נרחבים) ונחשב לאחד הגורמים המרכזיים בהפיכתו של סביון למוקד משיכה נדל"ני למשפחות אמידות ואמידות מאוד.

בשטח היישוב פועלים בית ספר יסודי וחטיבת ביניים - בית ספר סביון-גני יהודה, המשמש כבית ספר אזורי עבור ילדי היישובים הסמוכים. בשנים האחרונות החלה חברת אפריקה-ישראל (שעברה במהלך השנים לידיים פרטיות) בשיווק מגרשים לבנייה עצמית (בני דונם או חצי דונם) בסביון. הקרקעות המשווקות נמצאות במתחם תכנוני בצפון מזרח היישוב המשתרע על פני כ-500 דונמים. סך כל המגרשים המוצעים לרכישה - 200, בהתאם המיזם צפוי להגדיל במידה ניכרת את מספר התושבים ביישוב.

 

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

כתבות נצפות

חדש באתר