אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

קרקע חקלאית - חולון

הצעה לרכישת זכות לדירה בעיר חולון

מיקום - מגרשים הנכללים בתחום שיפוטה של העיר חולון, ממוקם בצידה הדרומי של העיר החוצץ בינה לעיר ראשון לציון ומשתרע בין כביש 4 לכביש 20.קרקעות למכירה חולון

יתרונות - אחת מעתודות הקרקע הפנוייה האחרונות באיזור המרכז ובוודאי שבעיר חולון. רמת ביקוש גבוהה ויציבה לדיור באיזור מבטיחה במידה ניכרת את היכולת לממש את ההשקעה עם סיום תהליך הפשרת הקרקע לבנייה.

עלות - 379 אלף ש"ח.

הערכה שווי במימוש ההשקעה - על בסיס תמחורה של דירת 4 חדרים בחולון (כ-1,800,000) מעריכים היזמים כי סיום תהליך הפשרת הקרקע יעניק לחלקה הנרכשת שווי של 800,000 ש"ח (לפני מס).

מעמד הקרקע - קרקע חקלאית בבעלות פרטית (רוב הקרקעות בישראל אינן בבעלות פרטית אלא בבעלות המדינה). הרכישה כוללת רישום של הבעלות בטאבו (לשכת רישום מקרקעין). שינוי ייעודה של הקרקע לבנייה מוסדר בתוכנית מתאר מקומית אותה מקדמת עיריית חולון - תוכנית ח' 500.

תוכנית מתאר זו מתייחסת למתחם תכנוני בן 4,081 דונמים בדרום חולון וכוללת הסדרה תכנונית של בניית כ-13,000 דירות חדשות בבנייה רוויה (צפיפות של 25 יחידות דיור לדונם), שטחי תעסוקה ומסחר, מבני ציבור ופארק ציבורי (בהיקף 400 דונמים). התוכנית אושרה להפקדה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה - מחוז תל אביב.

תוספות נלוות לרכישת הקרקע במסגרת הפרויקט - ליווי משפטי לרוכשי הקרקע מטעם משרד עו"ד מוכר. אופציה למימון בנקאי של עד 50 אחוזים מסכום העסקה.

החברה המשווקת - חברת אדמה בקבוצת לוגיסטיק גרופ.

 

חולון - על העיר

אחת מערי גוש דן. אוכלוסיית העיר עומדת כיום על 183,000 תושבים. תחום שיפוט העיר עומד על 18,900 דונמים. נוסדה בשנת 1940 מאיחודן של מספר שכונות סמוכות. בשנת 1950 הוכרזה כעיר.

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

כתבות נצפות

חדש באתר